Zájezdy

Zájezdy na Kapverdy

Na Kapverdy můžete letět na 7, 10, 11, 12 a 14 nocí. Vybírat můžete z ostrova Sal, Boa Vista nebo kombinací těchto dvou ostrovů. Na Kapverdy se létá celoročně. Zájezdy a hotely jsou pestré vybere si každý.

Zájezdy s All inclusive

Nejoblíbenější zájezdy jsou se stravováním formou All inclusive. Třeba na Boa Vista není moc možností stravování mimo hotel. All inclusive je výborné a pestré. Plné ryb, mořských plodů, ale nechybí také tradiční evropská kuchyně od špaget po steaky. Podávány jsou výborné dezerty, sýry, kapverdská káva, víno a pivo Strela. Jak my, tak ostatní turisté se shodneme v hodně případech na tom, že to, co Kapverďané umí perfektně připravit jsou ryby, mořské plody a kuřecí. Co jim jde o trochu hůře, je úprava vepřového a hovězího. Masa bývají vysušená.

Zájezdy Last Minute

Skvělý last minute se může objevit úplně náhodou třeba zítra, nicméně určité termíny máme za poslední roky vysledované. Nejzajímavější last minute nabídky bývají před Vánoci (návrat z dovolené před Štedrým dnem), ceny klesají v lednu a na začátku února, občas se dobrý last minute objeví na přelomu srpna a září, kdy končí prázdniny.

Oblíbené zájezdy

Z 90 % prodávaných zájezdů na Kapverdy  jsou pobyty na 7 nocí s all inclusive. Velice oblíbené jsou 11 a 12 denní pobyty, ale zde jsou kapacity vždy brzy vyprodány a klientům nezbude než zvolit kratší variantu. Pokud chcete tedy vyrazit na delší termín, kupujte zájezd v předstihu, klidně i půl roku.